Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhet ha ezt teszem?...

Mi történhet ha ezt teszem? (XBOX360)

Figyelt kérdés
Flashelt XBOX360-al felmentem xbox live-ra amit nem szabadott volna,mert elvileg bant kapok.Na már egy napja fent vagyok,nem történt semmi,és pont jött egy ingyenes XBOX LIVE GOLD hétvége.Gondoltam jólvan kipróbálom.Black Ops 2 nevű játékkal játszottam online,nem történt semmi,normálisan működött :). Ez mind 1 nap alatt történt. Eddig nem adódott semmi probléma.Az érdekel hogy kapok érte bant? És ha kapok mikor és miért? A lényeg hogy flashelt xbox és gold live ozok rajta.

2013. máj. 3. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen kaphatsz bannt azért mert nem eredeti játékkal játszasz rajta de nincs rá nagy esély hogy bannoljanak csak akkor ha észreveszik
2013. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lényeg,ha ellenőrzik épp,akkor lövik le neked...

Vagy épp le szed valami frissítést,vagy ilyesmi.De szerintem,nem azért,de érdemes venni a játékokat.Tudom,hogy drágák,de pont a sok kalóz miatt.

Meg ha veszed,tud fejlődni a piac,és nem b.asznak meg egy másolt cuccért.

2013. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Válasszoló, azt írtad ugye hogyha updateket szed le akkor kapok bant. Na én tegnap updateltem xbox liveot is meg black ops 2-t is + töltöttem le egy pár cuccot liveról.Ugye akkor nem fogok bant kapni? Azt egyből bannolják abban a pillanatban ugye? Egyébként köszönöm a válasszokat :)
2013. máj. 4. 07:03
 4/6 anonim válasza:
hihetetlen :))) na szóval nálam az elmúlt 2 évben legalább 50-60 xbox volt és 1 állandó, ezeknek java része fleshelt és mindel voltam live-on, az álland konzolom-al is! napi szinten, minden updetet le töltöttem és nem kaptam bant, sőt a legtöbb haverom is így csinálja, ők sem kaptak ban-t :)rgh ott tuti a ban tudom mert volt rgh- gép nálam és ki próbáltam, de flesheltet nekem még nem tiltottak soha pedig lenne miért
2013. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem mintha érnének el valamit, azon a héten lenne másik konzolom és még csak 100 ft-ot nem buknék rajta:))) ja és hozzá teszem akik viszik a gépeimet egyik sem kérdezte hogy ban-olva van e, azt sem tudják mi az, az érdekli mindet: másolt játékot viszi? adsz hozzá játékot? ennyi
2013. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A félreértések elkerülése végett,elárulom a bannolás nem minden napos dolog,hanem hullámokban történik,volt olyan ismerősöm,aki közel két évig nem bukott le,de végzet,és a bann az ő gépét is utol érte.

Mivel,nem csak a játékokat ellenőrzik,hanem a konzolokat is bannolás előtt,megjelölik a gépet(ezt flagg-nak hívják) ha,ezt követően fel lépsz a Live-ra azonnal bannolják a konzolod.

A helyedben nem kockáztatnék,volt választásod hogy butítod a gépedet vagy nem ha butítottad akkor elégedj meg a másolt játékokkal ne akarj Live-ozni.

Normális emberek nem piszkáltatnak bele egy 50.000ft-os műszaki cuccba.


[link]

2013. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!