Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó egy ilyen...

Berci12 kérdése:

Szerintetek jó egy ilyen youtube csatorna? És milyen történetű videók lennének jók, hogy sok legyen a nézettségem?

Figyelt kérdés

Egy minecarftos sorozatot kezdtem,de nem survival,hardcore vagy ilyesmi,hanem kitalált történeteket és meséket tennék fel.Hobbiból csinálnám és nem a pénzért,hanem az emberek szórakoztatásáért.Igaz,már van egy ZsDav nevű ember,aki ilyeneket csinál,de ő nagy ritkán tesz fel én meg folyamatosan töltögetném.Szerintetek jó egy ilyen csatorna?És ha tudtok küldjetek ötleteket,lécci.Előre is köszi! :)



(már tettem fel pár videót,akit érdekel írjon levélben és belinkelem a csatornát)


2013. máj. 4. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
figyelj, ez már a sokadik ilyen, nem csak zsdav csinált ilyeneket, lehet hogy több néződ lesz mintha egyszerű gameplay videókat vagy hasonlókat raknál fel, de nem sok, meg lehet hogy most hirtelen fellángolásból csinálsz 5 részt de utánna unalmas lesz és semmi kedved nem lesz csinálni, amúgymeg számomra a minecraft már kiment a divatból
2013. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ellinkelhetnéd!
2015. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!