Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kezdett el hirtelen...

Miért kezdett el hirtelen minden internetes játék szaggatni?

Figyelt kérdés
gondolok itt pl: metin,cs 1.6 eddig egyik sem szaggatott de egyik napról a másikra elkezdett és elég szaggat játszani se lehet szinte. És nem laggol egyszerűen szaggat. De a Bf3 gond nélkül megy multiban is. A CPU sokszor felmegy 90% fölé is eddig ez sem volt.

2013. máj. 5. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem piszkáltad meg a CPU hűtőjét?Bírja a tápod a strapát?

Ha leírnád a géped pontos adatait azzal sokat segítenél.

2013. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

CORE 2 DUO 2.4 GHZ


Geforce 9800


4 gb ram


a tápot nem tudom de bármely játékot elindítok pl minecraft a cpu egyböl 80% és a fölé megy aztán ugrál össze vissza 2-3 percig 100% majd 20% pár másodpercig aztán újra 80-90 % körül mozog.

2013. máj. 6. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor takarítottad utoljára?Mikor volt újrapasztázva a proci legutóbb?

Elsőnek az javasolnám,hogy leveszed a gépház oldallapját(azt amelyiken nincs rajta az alaplap) és megnézed,hogy helyén van-e a CPU hűtője.Ha a helyén van stabilan akkor elmész a legközelebbi számítástechnikai boltba és veszel hűtőpasztát.Bármilyen 200-300 Forintos paszta jó.Otthon pedig újra pasztázod.

Másodszorra megnézném a Biosban,hogy milyen fordulaton jár a proci hűtő és a házhűtők.Lehetőleg ezeket addig állítsd amíg nem bántja a füledet a zaj.


Egyébként újra tudod pasztázni a procit?

Ha nem itt van ez a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=YL3kOmr4YRo


Az oldallapot úgy tudod levenni,hogy kicsavarozod csavarhúzóval az oldallap csavarjait majd hátrahúzással eltávolítod az oldallapot.

Érdemes lenne az egész gépházat portalanítani is ha rég volt portalanítva.

2013. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos volt köszi.


Meg tudnád nekem mondani hogy hol tudom megnézni a biosban a fordulatot?

2013. máj. 6. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát,nos ez Bios függő.De olyasmit keress,hogy CPU fan speed.

Mindegyik Biosban máshogy van ez.Nem tudom pontosan,hogy melyik menüpontban lesz.

2013. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..

De például itt a 2. válasz elég hasznos.Ezek alapján keresgéld.

2013. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!