Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft szerver készítés?...

Minecraft szerver készítés? Hamachi nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék a barátaimmal együtt játszani Minecraftot,de nem tudom,hogy hogyan kell szervert készíteni:/

2013. máj. 5. 20:15
 1/3 uno20001 ***** válasza:
Kérlek szépen, használd a keresőt! Hisz azért van. Addig is: [link]
2013. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hamachi nélkül még egyszerűbb mint hamachi-val annyi, hogy az ip sort üresen hagyod, vagy 0.0.0.0-ra írod, és a rootereden továbbítod azt a portot ami ide tartozik. esetleg a játékon belül, "open to lan" de az macerás, mert mindig változik a port.


a port továbbítás pedig egyszerű, a rootered menüjében rámész, hogy Port forwarding, és ott hozzáadod, a megfelelő portot, vagy DMZ-zónába teszed a géped, vagy kinyomod a tűzfalat. ezek rooterenként eltérőek, ha nincs rootered, akkor ezt hagyjad ki.


utána pedig megnézed ezen az oldalon a globális ip-det [link] és azt adod meg a barátodnak és : után hozzáírja a portot amit beálítottál ("open to lan" esetén a chat-ba kiirja)


és tádá gyün a minecraft :D

2013. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én megcsináltam csak a barátom nem tud csatlakozni rá

csak én

2015. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!