Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a webkamerám. Mit...

Brigivagyok kérdése:

Nem működik a webkamerám. Mit tegyek? ( folyt lent. )

Figyelt kérdés

van egy emachines e 525-ös gépem, és nem jó a webkamerája. win xp van rajta. régóta vannak webkamerás bajok vele ( mindig állítgatni kellett a laptop képernyőjét, mert nem érintkezett, szerintem most is ez lesz a baj amúgy.) jó gép, de szerintem az is lehet, hogy vírus okozta. Van ilyen? Mit tegyek? szervz? vagy elkg egy egyszerű újratelepites? értek a számítógépekhez, de ez nekem magas. bocsi a helyesírásért, telóról vagyok.

a válaszokat előre köszönöm :)



2013. máj. 7. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

" nem érintkezett, szerintem most is ez lesz a baj amúgy.) jó gép, de szerintem az is lehet, hogy vírus okozta."


Eldönthetnéd, hogy akkor melyik.

Jó gép? Nálam a jó gép ott kezdődik, hogy ilyet nem csinál... ez kaki nem jó.

2013. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, igazad van, köss bele minden egyes szavamba.-.-

3 és fél éves. más baja nincs és eddig sem volt. ez azért szerintem jó gép.

2013. máj. 7. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg elég zavaros az írásod......
2013. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Állításod szerint értesz a gépekhez, de ilyen egyszerű dolgot nemárulnál el, pl a webkamera gyártója, drivere, utility-je. Ezek nélkül elég nehéz véleményt alkotni.

Szerinted lehet vírus, futtattál vírusírtót?

Ha igen, tudnod kéne, hogy vírus-e, ha nem, akkor meg már hogy értenél a gépekhez, ha megkérdezed vírus-e, ahelyett, hogy lefuttatnád.


Ha értenél hozzá tudnád, hogy 3év semmi egy gépnél, 8-10-13éves IBM notik hiba nélkül mennek mai napig.

Az emachine meg kb minden, csak nem jó.

2013. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jól van. fikázzatok csak nyugodtan. Hajrá ;) ez az. ki tud jobb oltást rám?
2013. máj. 7. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!