Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem tudom a rendszert...

Strat adale kérdése:

Mért nem tudom a rendszert minősíteni?

Figyelt kérdés

Mikor rá mennék a minősítésre akkor ezt a hibaüzenetet kapom: a rendszer nem nyújtja a kért felmérés futtatásához szükséges multimédia-támogatást.

win7 64bit


Eddig semmi probléma nem volt, se a wista se a win7-nél, ráadáskép , nem csak az asztali gépen hanem a laptopon is ezt írja, és előzőleg wista volt amit tegnap raktam fel a gépemre, de ott se tudtam minősíteni, de azzal nem is foglalkoztam, mert csak ideiglenes volt az fent, de most azért kicsit zavar... nem mint ha sokat dobna rajta..



2013. máj. 7. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy köcsög lennék, ha azt mondanám ,hogy azonnal cseréld is windows 8 ra?:D kb 2 szer gyorsabb 1 évig használtam win7 et és szart sem ért a vistáról nem is beszélek és a többiről.

csak aktiválni kell.

2013. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na hadj a win8-al, az volt ezelött, de már azt hittem fel akasztom magam, az a baj még nagyon új.. elég sok program nem kompatibilis vele. Én pl a vga drivert nem tudtam feltelepíteni, de cd-ről se netről leszedetett, pedig probáltam én azt mindennel xp win7 wista 32-64 bittel, mindennel ami csak elérhető volt, de sehogy se ment, nem is érdekelt volna, csak egy program miatt kellett volna.. na szal ja. win8 egyenlőre kuka.
2013. máj. 7. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

kb 2 perc rajta beállítani a dolgokat. És abból is csak az ultimate jó, nekem egy játékkal volt csak gond a skyrimmel.

És amúgy a keretrendszere ugyan az mind a win7-é ,ha csak nem az enterprise-t raktad fel.

egyébként meg velem is volt vele ilyen baj, újra lefutattam és jó lett..ha mégse lenne fasza akkor

media feature pack for windows 7 :rakd fel ezt.

2013. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Windows 7 N raktam fel, na mind 1, megpróbálom még amit tanácsoltál, ha nem jó, akkor kakilok bele :D
2013. máj. 7. 22:57
 5/5 A kérdező kommentje:
na hát ez se mükődik :/
2013. máj. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!