Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik kérdésemre kaptam egy...

Egyik kérdésemre kaptam egy igencsak fura tört magyarsággal irt választmazt kéri, hogy válaszoljak is, nos akérdés egyértelmű:válaszolja?

Figyelt kérdés
egy yahoo.com-os e-mail cím van megadva,lehet bármi baja a gépemnek,ha válaszolok/megadom a saját e-mail címem.

2013. máj. 8. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
mit szívsz ?
2013. máj. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered a küldőt, ne válaszolj! A .com-mal végződő címek legtöbbször kereskedelmi (kommersz, commercial) hirdetések, rádsózhatnak valami feltöltést vagy eláraszthatnak egy csomó E-mail-lel.

A yahoo.com olyasmi, mint a Google, én nem cserélném el, de van akinek ez jobban bejön.

2013. máj. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne válaszolj jogod van hozzá! Nem tudhatod, mi van mögötte, mit kap be a gép ha kapcsolatba kerülsz velük.

Hagyd a fenébe és töröld őket. Azt csinálsz, amit akarsz.

Mellesleg ha már annyira kontaktusba akarnak kerülni veled akkor vegyék már a fáradságot, hogy normális, érthető nyelven írnak.

Az ilyen tört nyelvezetű dolog, mindig figyelmetlenségre, szervezetlenségre, hányavetiségre, nemtörődömségre, szarok a minőségre utal. Minek válaszolnál? Aki ad magára az nem így próbálkozik.

Tehát ez valami gagyi próbálkozás. Felejtsd el.

2013. máj. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet valamilyen furfangos "nigériai csalás" ?
2013. máj. 8. 15:28
 5/7 anonim válasza:
én is kaptam, egy hete kiírt kérdésemre, valami lilian876@yahoo.com -tól! nagyon gyanús az egész.. azt mondja megtetszett a profilom és írjak neki vissza:) valószínű
2013. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
detto
2013. máj. 8. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom e-mail címeket gyűjtő robotok.
2013. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!