Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Mivel...

Mi lehet a probléma? Mivel lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy nem lehet újraindítani a számítógépet. Pontosabban újra lehet, csak "nem jön be". Ha újraindítom, akkor igaz, bekapcsol, de a monitoron nem jön be. Mintha a monitor nem érzékelné. (pedig semmi baja a monitornak)Várhatok egy órát is, akkor sem jön be. Olyan mintha nem lenne bekapcsolva a monitor. Ezt a dolgot csak újraindításkor csinálja. (Ilyenkor kihúzom a gép vezetékét a konnektorból majd újradugom, és már normálisan működik.Tudom, ez nem tesz jót a gépnek de máshogy nem megy... )

Ezzel egy időben azt is észrevettem, hogy egyre lassabban működik a számítógép. pl a videok lejátszásnál is. Amilyen fájlt lejátszott két éve simán azt most akadva.

Megjegyzésként elég régi a gép már (10 éves) és pár dolgon (ventillátor,memoriakártya,tápegység) kívül semmit nem kellett azóta kicserélni benne.

Mivel lehet a probléma?

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2013. máj. 8. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

én nem filózgatnék,

újratelepíteném a wint,azt ettől valszeg minden helyrejönne,

2013. máj. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!