Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonom (samsung galaxy...

Bassa Mirtill kérdése:

A telefonom (samsung galaxy s5830) nem tölti le az alkalmazásokat! Nincs valakinek ötlete mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Próbáltam már google playről, leszedtem gépre, aztán usbvel a mobilra, de amikor rámegyek a telefonon, hogy telepítés azt írja ki, hogy az alkalmazás nincs telepítve. Az aksija se jó már, és gondolkodtam rajta, hogy esetleg veszek egy újat, az lehet hogy megoldja a problémát? Amúgy 4GB-os sd kártya van benne, szóval hely az van bőven...olyan válaszokat, hogy 'vegyek új mobilt' nem kérek!

2013. máj. 9. 15:01
 1/1 anonim válasza:
Egy ötletem van. Ha nem sajnálod a beállításokat a telefonon akkor állítsd gyári verzióra. Szerintem ez az egy megoldás van. De a file-okat mentsd át az SD kártyára amit még a teljes újraindítás előtt leválasztasz az android rendszerről.
2013. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!