Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggol ennyire a gépem?

Miért laggol ennyire a gépem?

Figyelt kérdés
Windows XP SP3 van rajta. Nincs vírus. És tegnap volt töredezettségmentesítve és kipucolva CCleanerrel. Nem túl erős a hardver, mindössze egy intel pentium m 1.7 ghz-es processzor és 768 mb ram. De ebben az az érdekes, hogy feladatkezelő szerint az erőforrásait nem használja ki, nincs 100%-on, de a gép állandóan lefagy (főleg Google Chrome közben, érdekes, nem online játékok közben egyáltalán nem).
2013. máj. 9. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Winyó kondíciója milyen? (HDSentinel)
2013. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a progi pont fenn van a gépen!

Teljesítmény 100%

Kondíció 83%

2013. máj. 9. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Haldoklik a winyó. Amíg lehet mentsd az adatokat és szerezz be egy újat!
2013. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mekkora kondíció alatt hal be, ha kérdezhetem? És hogy lehet, hogy mellé van írja, hogy jó? Mondjuk értem, újabban szerintem kicsit hangosabb a kelleténél. Speccy nevű program. Hol lehet ilyet venni? A márkát nem írta oda, de az HITACHI(nem én vettem, benne volt a gépben).

[link]

2013. máj. 9. 15:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok, és most tudnál választ adni arra, hogy miért lett hirtelen nagyon gyors a gépem? :-D Nem cseréltem semmit, nem töröltem, nincs újratelepítve, a merevlemez 5 % töredezett.
2013. máj. 30. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy áthelyeződött pár fájl a meghajtón. 100% alatti winyóban már nem szabad bízni, ki kell cserélni.
2013. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!