Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a laptopomnak,...

Mi baja lehet a laptopomnak, ha bekapcsolás után fekete a képernyő és csak a kurzor jelenik meg?

Figyelt kérdés
Toshiba Portege R500-as laptopom van. Kérlek minél előbb válaszoljatok, mert roppant ideges vagyok. A laptopon van az életem, borzasztóan fontos dolgaim vannak rajta... Megőrülök, ha minden elveszik. Tudom, hülye vagyok, hogy nincs lementve, de most már nem tudok mit csinalni. Ha helyre jön, az lesz az első dolgom.

2013. máj. 10. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor vigyed el egy szakihoz, ahelyett hogy majd az itt jobbról balról jövő tanácsok hatására belekontárkodsz és valami elrontasz.
2013. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pinkpancser ***** válasza:
54%

Próbáld ki CD/DVD-ről vagy USB-ről bootolva, és akkor le tudod menteni a dolgaidat.

Ha nem tudod hogy kell, írj privátot.

2013. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!