Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol be magától a...

Miért kapcsol be magától a számítógép?

Figyelt kérdés
alvó állapotra szoktam rakni, hogy megmaradjanak a dolgok stb, de éjjel mindig arra ébredek hogy megy a gép, olyan 4 óra fele, és kb mindig ugyan abban az időben indul el, ezelőtt sose volt ilyen a másik gépemmel sem, most meg már kb 1 hónapja,ütemezett feladatoknál elvileg kikapcsoltuk a frissítéseket, mi lehet a gond?tapasztalt már valaki ilyet?

2013. máj. 11. 09:46
 1/5 Norbert900 válasza:
0%
Biztos egy szellem unatkozik este..
2013. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Automatikus frissítés nincs bekapcsolva erre az időpontra?
2013. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csacsi2 ***** válasza:
100%

futtatásba írd : devmgmt.msc


nézd meg a hardver eszközök- et hogy melyik ébresztheti fel a gépet a készenlétből. Ehez menj rá egy eszközre (egér, billentyűzet és a többiek)jobbklikk tulajdonságok / energiagazdálkodás itt vedd ki a pipát. Így rájöhetsz hogy melyik lehet a hibás.

[link]

Lehet egy kontakthibás eszköz, v. valamilyen zárlat is, akár egy vírus (víruskeressél), vagy valamelyik telepített program beállítása. Nekem reggel 6-kor bekapcsol este 10-ki, mert telepítettem egy programot és így állítottam be. Lehet hogy remeg a föld és megmozdul az egér, 4 óra fele kezdenek el járni a garázsmenet buszok :)

2013. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. az is akkorra volt, de én átállítottam délutánra amiatt nem lehet.


3. köszönöm, megcsináltam amiket leírtál, kíváncsi leszek hogy holnap hajnalban is ébreszteni fog e :D

2013. máj. 11. 11:23
 5/5 A kérdező kommentje:
jó lett, már nem kapcsol be! :D köszönöm még egyszer
2013. máj. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!