Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Metin2 szerverkészítés?

Metin2 szerverkészítés?

Figyelt kérdés
Engem új , működő linkek érdekelnének, ami szerverfájlokat tartalmaz, illetve pl magyar klienst, indítófájlt, és ha lehet magyar programokat. Nos a gondom annyi, hogy koreai szerverfájlból csináltam 1 szerót, ami beindult, müködött stb, de GM karit sem tudtam benne csinálni, azaz nem fogadta el a karaktert. Navicat ban mindent elintéztem, de mikor bejelentkeztem, a karakter neve hiába [GM] előjelű volt, egyszerüen nem engedett be vele, avgyis nem tartozott a GM ek közé, hiába volt az a neve. Szóval át kellett írjam, és csak úgy engedett be. De ekkor igaz csak szimpla karakter volt. Amugy hiába adtam neki kb 40 státuszt, azt sem adta rá, bezzeg lvl 250 et egyből megkapta... nah szóval pár aktív link érdekelne, ha tudtok segíteni ;)
2013. máj. 13. 15:26
 1/2 darkfusion ***** válasza:

Navicatben common/gmlist táblát ha nem töltötted ki akkor értelem szerűen nem leszel [GM] vagy [BáRmI] rangú, lehetséges hogy el írtál valamit vagy egyszerűen nem implementor -ra tetted a karaktered jogát. Külföldi SF-eket és klienseket itt kereshetsz: [link]

Magyar klienst pedig szinte bárhol találhatsz.

Szerverhez magyarosítások m2hungaryn el érhetők.

2013. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, utána lesek, am asszem azt tényleg nem töltöttem ki :$
2013. máj. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!