Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell játékokat magyarosít...

Hogy kell játékokat magyarosítani?

Figyelt kérdés
Én például a The incredible hulk játékot szeretném magyarítani. Valaki mondana vagy küldene valamit amivel fel tudom magyarosítani?
2013. máj. 13. 18:06
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

www.magyaritasok.hu

Ami itt nincs fent az általában nem is létezik, ha csak magad el nem készíted.

2013. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itt nincs fent. hogy kell elkészíteni? a lehető legegyszerűbbet
2013. máj. 13. 18:51
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Az nem úgy működik, ahogy Móricka elképzeli. Több hetes kutatómunkába telhet míg egy normális kódoló programot sikerül hozzá szerezni, az esetek nagy részébe nem úgy megy hogy átírok egy txt -s fájlt. Akik ezzel foglalkoznak azok is több hónapig szívnak, mire sikerül stabillá változtatni egy-egy projektjüket. Ha ilyen helyeken kell ezt megkérdezned, akkor jobb ha bele se kezdesz.


Meg amúgy sem értem a fifkát a dologban:


"Nem tudsz angolul, de önállóan akarsz fordítást csinálni komolyabb számítástechnikai tudás nélkül?!"


"Tudsz angolul, de akkor meg minek a magyarítás?!"

2013. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért kell a magyarítás mert jobban szeretem a saját anyanyelvemen a játékokat és jobban értem, hogy miről szól a játék. És értek az informatikához. És türelmes leszek. Mond el, hogy mit kell csinálni!!!
2013. máj. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!