Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti melyiket ajánlanátok?...

Ti melyiket ajánlanátok? Koobe X7 Slim plus tablet vagy ConCorde Tab SPEED 8GB tablet (Android)?

Figyelt kérdés

Tervezem egy tablet vásárlását már egy ideje, ám nem találtam megfelelő ár/érték kategóriájút eddig. Most azonban kettőt is találtam, ám nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Tulajdonképpen otthoni használatra szánnám, illetve az egyetemen, szünetekben, illetve unalmasabb előadások alatt az idő elütésére.


Továbbá nem akarok túl tudatlannak tűnni, de inkább rákérdezek, hátha van nálam okosabb ember is itt: a Koobe-nál olvasható (Concorde-nál hiányzó) Flash 10.1 támogatás pontosan mit jelent?


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 14. 00:36
 1/2 anonim válasza:

Egyértelműen a concorde. jobb felbontás, IPS kijelző,kétmagos processzor,bluetooth, HDMI stb...

A flash player azt takarja, hogy egy weboldalon található videókat, hirdetéseket megjelenít, de ez általában minden tabletben bennevan, szóval a concorde-ba is.

2013. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
előző vagyok bocs elnéztem és a koobe x7 slimmel hasonlítottam össze, viszont a véleményem változatlan marad mivel az x7 slim plus-on sincs ips kijelző
2013. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!