Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amit vettem laptopot, linux...

Amit vettem laptopot, linux van rajta, de én más op rendszert szeretnék, melyiket ajánljátok? Linux, XP, Vista?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, először is nézz utána, hogy az xp-t rá tudod e tenni, vannak e hozzá driverek?
2009. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xp
2009. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon vagyok Linux párti..akk már inkább vmelyik windows. Ha már mindenképpen újítani akarsz akk Vista helyett windows7: sokkal gyorsabb és az erőforrás igénye is sokkal kisebb
2009. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez függ a laptoptól is ( milyen driverek vannak hozzá), nézd meg a honlapján terméktámogatás vagy driver címszó alatt illetve a tulajdonságaitól pl. a vista elég erőforrásigényes. Ajánlom a Windows7-t "gyengébb" konfigon is szépen elfut, a grafikája, látványa is szép, és ez a legfrissebb windows.

Windows 7 rendszerkövetelmények:


* 1 GHz processzor (x86 vagy x64)

* 1 GB RAM (x86) vagy 2 GB RAM (x64)

* 16 GB tárhely (x86) vagy 20 GB tárhely (x64)

* DirectX 9 kompatibilis grafikus kártya WDDM 1.0 (vagy újabb) támogatással

[link]


Töled is függ, mire akarod használni, pl. ha játszani akarsz - windows


Ha linuxal ismerkedsz és most kezded akkor UHU Linux [link] vagy ha értesz hozzá akkor az Ubuntu [link] vagy Kubuntu [link]


Felrakhatsz több oprendszert is, legegyszerübb a Wubi használata [link]

2009. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én XP-t tennék rá...

A Windows7-re még várni kell, aztán ki tudja, melyik meglevő bevált program vagy játék hogyan fut (fut-e egyáltalán?) rajta?...


Vista sz@r, ezt már mindenki elismerte, nehogy felrakd!

2009. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én már hónapok óta a windows7-et használom és sokkal jobb mint az xp, eddig 1-2 progit találtam csak ami nem futott, de annak is újabb verziója ment hibátlanul. Szerintem ma már sokkal jobb akár a bétát is feltenni, mint az xp
2009. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én ubuntut tennék rá, ma már egyszerűbb telepíteni, mint az XP-t, sok szempontból izgalmasabb, szebb is mint az XP...

Bár attól is függ mire akarod használni. Nagyobb biztonságban is vagy vele a neten.

2009. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


ez az a laptop

2009. okt. 2. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!