Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék belépni más...

Hogy tudnék belépni más gmail-jébe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy számítógépzseni, de ez most fontos lenne. Tulajdonképpen a saját anyáméba akarok belépni, mert muszáj valamit megtudom, amit a "leendő apámmal" beszél. Nekem úgysem mond semmi értelmeset, ha megkérdezem, állandóan hazudik. De ez most hosszú történet. A lényeg, hogy rólam van szó, az egész jövőmről, hogy mi lesz, ezt beszélik meg, mert ugyebár nekem nincs beleszólásom, hogy mi legyen velem. Nem is mondják el, de én tudni akarom. A gmail jelszavát viszont nem tudom. A gépén meg van jegyezve, de ahhoz, hogy belépjek a gépbe, oda is kell jelszó. Ezt sem tudom. Próbáltam a jelszóemlékeztetőt megfejteni, de nem sikerült. Hogy tudnék belépni? Kell hozzá valami program? Ha igen, mi? Vagy hogy kéne használni? És mindenképp ami ingyenes. Kérem valaki segítsen!
2013. máj. 14. 21:59
1 2
 1/11 asddaasdda ***** válasza:
Inditsd be csökentet módba és ott rendszergazda
2013. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szép mese, de ez ettől még a levéltitok és mások magánéletének megsértése. Az h nem avat be, nem jogosít fel arra, hogy turkálj a levelezőfiókjában.
2013. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mi az a csökkentett mód? Vagy azt hogy kell?


Vazeratti, ha hiszed, ha nem, tényleg így van és tényleg csak egyetlen ember anyámmal folytatott levelezése érdekel, mert tudni akarom, hogy anyám tényleg folyton hazudik-e nekem, és hogy mi az igazság. Tudom, nem szép dolog megnézni más levelezését, de amiket ő csinál velem (is), az sem túl szép.

2013. máj. 14. 22:33
 4/11 anonim ***** válasza:
mikor elindítod a gépet és van a fekete betöltőképernyő (amikor még nem kezdte betölteni a windows-t) nyomogatod az F8-as billentyűt és fel fog ugrani egy olyan ablak h hogyan akarod elindítani a rendszert (normál, csökkentett, vagy csökkentett parancssorral) ott mondod neki h csökkentett mód
2013. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem úgy sikerül. Csak most nem tudom kipróbálni, mert anyám most is laptopozik, majd ha nem lesz itthon.
2013. máj. 14. 23:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor is undorító.
2013. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Drone007 ***** válasza:

Megjegyezném, hogy csökkentett módban rendszergazdaként sem fogod tudni használni a beállításait, legfeljebb megváltoztathatod/törölheted a jelszavát, de arról a következő bejelentkezésnél tudni fog.


Nem tudom mi vezetett egy ilyen súlyos bizalmatlansági válsághoz, de szerintem a legjobb és legtisztább az lenne ha megbeszélnétek ezt a dolgot, mert ez csak tovább fog rontani ezen, és elérni semmit nem fogsz vele.

2013. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szóval akkor sem fogok tudni a gmailjébe belépni? Nem akarom megváltoztatni a jelszavát vagy törölni, nem akarok én semmit csinálni, csak egy levelezést megnézni.

Drone, próbáltam vele megbeszélni, nem is egyszer, de sosem mondja el az igazat. Megmondtam neki, hogy tudom, hogy hazudik, de akkor meg tagadja. És ezen rontani már nem nagyon lehet. Én csak az igazságot szeretném megtudni.

2013. máj. 15. 15:02
 9/11 asddaasdda ***** válasza:

Havan kb 1 2 órád akkor ezt javaslom

indits be a gépet normálisan

nyomd meg 2x a ctrl+alt+delete triót

és ott rendszergazda

na ha ez kész

itt letöltöd a fast-ot

[link]


itt az exe-t

[link]


és olvasd el ezt

[link]


remélem tudtam segíteni

2013. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ezt észreveszi ha megcsinálom?
2013. máj. 15. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!