Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi tortent a gepemmel? SOS!

Mi tortent a gepemmel? SOS!

Figyelt kérdés
Tegnap amikor leallitottam a gepet meg frissiteseket toltott majd kikapcsolt. Erre ma reggel kapcsolom be es szinte semmit nem csinal. Be tudok jelentkezni mint felhasznalo de onnantol nem tortenuk semmi, nem latni az asztalt sem.... mi tortenhetett vele????

2013. máj. 17. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor indul a windows, nyomogasd az F8at, és lépj be csökkentett módban, úgy megy?
2013. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megprobaltam de igy sem mukodik :(
2013. máj. 17. 13:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen sikerult belemennem a vezerlopultba. Viszont amikor a talcaval vagy eppen asztallal kapcsolatos dolgot szeretnek megnyitni akkor mindig kiirja hogy a windows explorer mukodese leallt es kijelentkezik.....majd megprobaltam torolni a tegnapi frissiteseket de nem engedi. Kiirta hogy a torlo pont vagy mi serult....
2013. máj. 17. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:

internetezni tudsz?

Ha igen, tölts le egy hd sentinelt, és nézd meg mit mond a vinyóra, mert vagy az gázos, vagy vírus.

Egyszerűbb lenne újrahúzni a rendszert, ha nincsenek fontos adataid a partíción.

2013. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az egesz eletem van rajta :( es a netet sehogy sem tudom megnyitni
2013. máj. 17. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet simán adatot menteni!

PL írsz egy linux live cd-t és elkezded pakolászni a fontos dolgokat egy mappába!


De az egyszerűbb megoldás! Formázás nélkül újrahúzod a géped! Már az XP-ben is van ilyen opció ilyenkor a régebbi adataid egy windows.old mappába kerülnek!

2013. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

> Csak az egesz eletem van rajta :(

Fontos adatokat rendszerpartíción tárolni hülye ötlet volt. Így jártál...

Próbálj meg egy rendszervisszaállítást, esetleg egy javító telepítést.

Ha nem megy, akkor bootolj be egy Live Linux CD-ről, és próbáld meg kimásolni a fontos adatokat egy külső eszközre (külső winchesterre, pendrive-ra, memóriakártyára, akármire).

Ha elkerülhetetlen a nulláról újratelepítés, a telepítővel két partíciót hozz létre: egyet a rendszernek, egyet az adatoknak. Így amikor legközelebb elb*szódik valami, és újra kell telepítened az oprendszert, akkor gond nélkül le tudod formázni a rendszerpartíciót, mivel minden fontos adat a másik partíción van.

Csak egy jótanács a továbbiakra! Lenin után szabadon: menteni, menteni, menteni! Legyen biztonsági mentés mindig, mindenről ami fontos, lehetőleg több helyen. Amit egyetlen eszközön egyetlen példányban tárolsz, az valójában nem fontos!

2013. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz menteni, húzd újra formázás nélkül a windowst, és ments, majd formázz, OSZD KETTÉ A HDD-T, és szűz win mehet fel a c-re.
2013. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!