Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem érzékeli az usb-s...

Miért nem érzékeli az usb-s eszközeimet? Windows 8 x64

Figyelt kérdés
A gépem egyik pillanatról a másikra, nem érzékeli az usb-s eszközeimet. A hangot kiadja mintha kihúztam volna, és onnantól se egér, se billentyű, se wifi, se külső vinyò. Ha újraindítom akkor jó egy bizonyos ideig, de aztán resetelhetek mert máshogy nem tudom újraindítani. Windows 7-en nem állt fenn ez a probléma, gondoltam biztos a rendszerrel van valami, szal leszedtem egy másik win8at, de azzal sem jó. Frissítettem a drivereket,meg ami csak eszembe jutott, de továbbra is rossz. Ja, és gondolom hogy nem alaplap mert közben lapot cseréltem és az újal is ez van. Asrock 970 extreme 3 Előre is köszönöm!!!

2013. máj. 17. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt a programot úgy veted vagy letöltötted
2013. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Töltöttem.
2013. máj. 17. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor a probléma az hogy ez nem eredeti windows operációs rendszer hanem valamilyen kalóz program ezért nem müködik rendessel
2013. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De a win7-em sem volt eredeti, és azzal semmi baj nem volt. Ráadásul ncore-ról szedtem le amit mindenki más is :( Viszont köszönöm a fáradozásod! :)
2013. máj. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!