Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám frissíteni a...

Hogy tudnám frissíteni a szoftverem az Xperia X8-as készülékemen?

Figyelt kérdés
A legjobb a 4.1-es android szoftver lenne a legjobb ,de a 2.3 is jó.

2013. máj. 18. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyárilag sehogy. Rootolással lehet ezt megoldani, de ez garanciavesztéssel jár. Írd be a google-be hogy Xperia X8 root (vagy a youtube-ra) Ez időt vesz igénybe és sok odafigyelést. Ha nem jól csinálod többet a telefon használni nagyon nem fogod. Nézz róla videót és keress leírást. Sztem magyar is van
2013. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már régebben próbálkoztam vele úgy ahogy leírták ,de ahányszor bróbálkoztam mindig lefagyott a Sony Ericcson feliratnál.
2013. máj. 18. 20:43
 3/3 acutefox ***** válasza:

Xperia X8-ra nem érdemes 4.1-es androidot rakni, sőt kínzás, attól hogy az a verzió a legújabb az nem jelenti azt hogy a telefonra is az a legjobb. nem hiába lehet egy adott verziószámú andoid rendszert updatelni a maga verziójában.

2.3-as is épphogy elmegy X8-on.

minden egyebet, leírás, romokat itt találsz.


[link]


(de ha nem értesz hozzá, hagyd inkább vagy bízd arra aki már csinálta vagy nézz utána hogyan megy máskülönben ha elrontod tégla lesz a telódból és persze garancia is ugrik, függetlenül attól, hogy sikerült-e vagy sem. persze ki lehet küszöbölni biztonsági mentéssel, elővigyázatosságból, és vissza lehet rakni eredeti állapotába, de ezzel is fogsz találkozni, ha utánanézel.)

((nekem 3.jára sikerült, elég közel jutottam ahhoz, hogy tégla legyen.))


Egyébként, ha "lefagy" a Sony Ericsson felirat rom felrakása után, az jó, mert tulajdonképpen nem fagy le csak tölt. minden első indításnál így van. érdemes előre gondolkodni és nem 11%-nál felrakni a romot, mert az gáz ha pont akkor merül le, mivel ez eltarthat 3-5 percig is.

2013. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!