Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felpontozlak! A gépemen volt...

Felpontozlak! A gépemen volt olyan Windows Vista "embléma" ragasztó az elején. Na az most leszakadt, és olyan ragacsos anyag maradt a helyén?

Figyelt kérdés
Egyszerű szivaccsal nem tudom letörölni. Milyen tisztító anyaggal lehetne azt onnan leszedni úgy, hogy a gép fekete színét ne vigye le?

2013. máj. 18. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Clin vagy más ablakpucoló! Felviszed egy kicsit a rongyra vagy finom törlőkendőre(ha nincs akkor puha wc papírra).

Ez feloldja picit és le tudod szedni!


De alkoholos törlőkendő is jó!

2013. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké. köszi szépen :)
2013. máj. 18. 17:09
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
58%

Erre van speciális címke eltávolító spray (VMD46)

[link]

[link]


Jó büdös, de garantáltan nem tesz kárt a felületben és a ragasztót 100% -ig feloldja, eltünteti.

2013. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Speciális ez, speciális az, de az etil alkoholról senki sem hallott még?!


Az nem büdös, nem vegyszeres, és felhozza. Ennyit erről xD

2013. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Többször csináltam már alkohollal, egy 10 percig sikáltam vele és így se volt 100% -os maradtak rajta elkenődések. A ráadásul műanyagon meglátszott. Mi a cégnél mindig ezt használjuk erre, egy pici fújás néhány pillanat várakozás és gyönyörű szépen lejön papírtörlővel fél perc alatt. Utána természetesen a szaga is elillan. Gyors praktikus, nem romlik meg, és más hasonló alkalmakra is jó. Pl. poszter ragacs eltávolításra.

Akár lepontoztok érte akár nem, de ez van.

2013. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!