Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Myvipen hogy lehet letiltani...

Myvipen hogy lehet letiltani ismerőst (a törlés is ok), hogy ne tudjon levelet írni nekem, és a képeimhez se tudjon kommentelni?

Figyelt kérdés
Zaklat 1 idióta a szerelmes leveleivel, és valami végleges megoldást keresek! előre is köszi a válaszokat!
2009. okt. 2. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
adatlapjára rámész...tiltások vagy mi a menüpont neve baloldalt alul..és ott
2009. okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!!:)
2009. okt. 3. 10:24
 3/5 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne megbeszélni,hogy miért is zaklat,mert csak úgy nemszoknak valakit zaklatni semmiért.Biztos csináltál valamit ,amit nem ért ,s ezt kellene tisztázni!!!Nem gondolod???Csak egy magyarázat vagy válasz és többet tuti nem zaklat!!Saját tapasztalat!!!
2009. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsónak:beszéltem vele(rég nem láttam,évfolyamtársak voltunk, bejelölt myvipen), akkor vallotta be, hogy szerelmes belém, és mindenképpen el akar választani a mostani szerelmemtől, mert ő tudja(!) hogy nekem is ő az igazi...ezek után szerintem nem lehet normálisan beszélni vele, mivel ő se normális...szóval nem kell bunkónak tartani, nem csinálnám vele ezt, ha lehetne kezdeni valamit vele... de nem tudom, és nem akarom, hogy verekedésig, vagy bármilyen durva dologig fajuljon el ez az őrület...
2009. okt. 3. 22:46
 5/5 anonim válasza:
Oké így más!Akkor marad a letiltás és a 2 km távolság,kerülni rendesen majd csak belenyugszik,hogy nincs értelme lapátolni érted!!!Sok sikert és kitartást!!!
2009. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!