Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell letölteni tabletre...

Pinyokee kérdése:

Hogy kell letölteni tabletre PC játékokat?

Figyelt kérdés
Már töltöttem le apk fájlokat, de mikor elindítom, az apk installer hibát ír ki. Egyébként Wayteq Xtab 700dc tabletem van. Ja, és a letöltött apk-t az SD kártyára kell tenni? És amikor az NFS Motwantedet telpítem, azt írja, hogy 2055mb szabad helyre van szükség, nekem meg 0 mb szabad. Pedig 4Gb-os a kártya.
2013. máj. 20. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

mindegy mekkora az sd kártya, a telepített app-ok és játékok a tablet belső tárhelyére tudnak csak települni, és valószinüleg ott van 0 helyed.

az apk-t egyébként mindegy hova teszed, ha elindítod telepítenie kell a programot ha van elég hely. ha a telepített játék nem indul annak valószínűleg az az oka, hogy a tablet hardvere nem elég erős a futtatásához. ha 50ezernél olcsóbb tabletet veszel, akkor ez gyakran előfordul

2013. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tabletre nem lehet PC játékokat telepíteni. Ha megvan az a játék Androidra , akkor a Play áruházban megtalálod. Egyébként az NFS Most Wanted Androidos verzióját a Play áruházban 1290 ft-ért lehet megvenni.
2013. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!