Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CS S : Sziasztok! Lapopon...

Kotya kérdése:

CS S : Sziasztok! Lapopon játszok cs s al és ködösek a pályák. Nem tudnátok segíteni hogy mi lehet a baj? Laptopom adatai: 14"1 es kijelző 2.4 dupla magos proci 3 giga ram 1 giga videó szóval nem értem . Jó lenne választ találni rá

Figyelt kérdés

itt van pár kép miről beszélek:

[link]

[link]

[link]

köszönöm a segítséget előre is!



2013. máj. 21. 00:31
1 2
 1/17 acutefox ***** válasza:

Még az ajánlott rendszerkövetelménybe is bőven befér a játék ergo hardware hiba kizárt... inkább software, azon belül is a grafikai része, nézd meg a DirectX-ed hogy a 9-es van-e fent, de 1 giga videónál alapból a legjobb kéne legyen hozzá, főleg ha win 7-ed van, esetleg az OpenGL segíthet még, bár nem tudom a css mennyire szereti, cs 1.6-ba ez opció volt.

ha más játéknál nem fordul elő akkor még érdemes a cs:s beállításokat átnézni újra, hátha lesz ott megoldás rá, ha meg ott se, akkor software-t kell updatelni. nekem half-life-nál volt ugyan ez, ott segített a videókártya illesztőprogram update + directX 9.0.

2013. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ :) hát megnéztem direct x v9 van fent :)
2013. máj. 27. 11:18
 3/17 A kérdező kommentje:
azt az update-ét hogy tudom megoldni? le kell szednem a videó kari driverjét?
2013. máj. 27. 11:19
 4/17 acutefox ***** válasza:
igen, a gyártó honlapján fent vannak a driverek. azt letöltöd és telepíted. biztos vagyok benne, hogy megtalálod, de ha nem, megkereshetem neked. ( csak írd le a videókártyád pontos adatait...)
2013. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az jó lenne :) ha meg tudnád keresni :) mingyárt leírom :)
2013. máj. 28. 10:37
 6/17 A kérdező kommentje:

hát meg találtam de én ezen nem igazodok ki komolyan :) itt az oldal :) itt le van irva a gép összes cucca :D de nem vágom melyik a videó kari :D


[link]


e mail cimem: kotya05@citromail.hu

2013. máj. 28. 10:40
 7/17 A kérdező kommentje:

• Processzor: Intel Core 2 Duo P8600 (2.4 GHz, 3MB Cache)

• Memória: 2048 MB DDR2

• Merevlemez: 160 GB SATA

• Kijelző: 14.1" XGA TFT

• Grafikus processzor: Intel GMA X3100

• Felbontás: 1280x800 WXGA

• Akkumulátor: 6-cellás Li-Ion battery (Jó, 30 perc felett)

• Optika: DVD író

• Mutató eszköz: Trackpoint

• Audió: Realtek ALC262

• Wireless: Intel 9465 AGN

• Bluetooth, e-SATA

• 3x USB 2.0 port

• VGA (D-sub)

• Állapot: Jó állapotú, használt

• Operációs rendszer: Ubuntu LINUX (Win Vista CoA van)

• Billentyűzet EU kiosztású, magyarra matricázható (+1000 Ft)

ezek az adatok

2013. máj. 28. 15:09
 8/17 acutefox ***** válasza:

Ez a videókártyád

Intel GMA (Graphics Media Accelerator) X3100

500MHz órajelű, és nem 1 gigás hanem 384MB-os (a nyakamat nem teszem rá, csak arra hogy nem 1 giga :D)

Az OpenGL támogatása 1.5.

DirectX 10.0,

Shader 3.0


Az első lehetőség amit érdemes csinálni, hogy megnézed a gépedről, hogy talál-e frissítést.


(Win7-en)

Számítógép(jobbklikk)>>Kezelés>>(bal oldalt)Eszközkezelő>>Videókártyák

Itt lesz a tiéd, klikk rá, aztán >> Illesztőprogram >> Frissítés... >> Frissített illesztőprogramok automatikus keresése.

Ha azt írja, hogy Már telepítette a legjobb illesztőprogramot az eszközhöz, akkor nincs frissebb és így is naprakész.


A második lehetőség, hogy megunod, hogy sosincs új driver, és mégis ratyiskodik. Ilyenkor elmész a gyártó honlapjára itt épp az Intelhez, driver letöltések (...) szóval ide =


[link]


aztán kiválasztod az oprendszeredet (pontosan!), mellette meg azt, hogy Drivers.

lejjebb kidobja ami kell neked.

aztán a legtöbb esetben vagy az van, hogy ugyan az a verziót találod itt amilyened van, így nincs értelme frissíteni, vagy az, hogy van egy újabb.

Na igen, de nem mindig jobb az újabb. Szóval, ha mégse jó vagy rosszabb lenne inkább rakd vissza a régi verziót.


Még annyit, hogy erről a típusról nem igazán hallottam túl sok jót, nem egy rossz videó, de talán mondhatni, hogy örülj hogy fut a CSS, élvezhető fpsen :D van akinek még ennyi sem.


Ha végképp semmi sem segít, én a helyedben újraraknám a CSS-t, mert az sem kizárt, hogy ott van valami gubanc.


ui: ha engem kérdezel, ennyit nekem nem érne, bőven jó ez így is ezen a konfigon.

2013. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
elcsesztem bocsi :( utánna néztem és full más :( netről szedtem le 1 progit amivel meg lehet nézni és ez van benne : Mobile Intel® GM45 Express Chipset gpu a progi neve
2013. máj. 28. 21:54
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget eddig is :)
2013. máj. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!