Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop képernyőre víz? További...

Laptop képernyőre víz? További lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap véletlenül a laptop képernyőre víz ment de amikor vízzel érintkezett még semmi sem volt hanem utána el kezdett ilyen sötétebb sáv menni a képernyőre (gondolom pára) na gondoltam egyből kikapcsolom sajnos ment tovább úgyis, utána néztem mindenhol írták hogy várjak vele 1 napot, nos vártam is de sajnos még mindig ott van a pára vagy a párának a nyoma mert sajnos kávé ment rá ami gondolom ki sem jön, az lenne a kérdésem hogy valahogy ki lehet ezt tisztíttatni? Mert a képernyő nem szenvedett nagyobb kárt mert annál a résznél is működik csak ott látni eléggé hogy sötétebb. De ezt nem lehet ilyen jól elmagyarázni ezért inkább csatolok egy képet: [link]

Számítógép szerelési dolgok mennek szóval ha házilag is ki lehet tisztítani akkor kérem írjátok le, vagy vigyem szervizbe? Vagy jobban járok ha teljesen veszek egy új képernyőt? Előre is nagyon szépen köszönöm!


2013. máj. 21. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Új képernyő majdnem annyiba kerül, mint egy laptop.

Ha valóban értesz a szereléshez, próbáld megbontani.

De előtte egy nedves törlővel, enyhén átitatva ablakpuccal (Clean,CIF) töröld meg. Hátha csak a képernyő többi része a koszos. Ahová ráömlött a kv, ott meg feloldotta a szennyeződést. :)

Sok sikert!

2013. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Sajnos már a képernyő külső részét megtisztítottam párszor de sikertelen szóval a pára belülről van, esetleg ha tudnál egy "tutorial"-t mutatni hogy hogyan kell a képernyőt tovább szétszedni megköszönném (egyébként már kiszedtem a tartóból további lépésekre lennék kíváncsi)
2013. máj. 21. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyártó honlapján általában található service manual...ott látható a szétszerelés.
2013. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na kész is, de viszont még kicsit látni nyomokat mert nemtudtam mivel letörölni teljesen :S Esetleg nem tudod véletlen hogy a lapok vízzel érintkezhetnek e? Mert száraz ronggyal lehetetlen letörölni :S
2013. máj. 21. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!