Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan problémám volna hogy...

Xtcpetya kérdése:

Olyan problémám volna hogy nem akar be bootolni a winchesterem. Mi lehet a probléma?!

Figyelt kérdés
Hozzá tenném h volt egy áramszünet, s azot nem akarja az igazságot :/ vakaki segítsen mert nagyon szükségem lenne a gépre :S elôre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 21. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hibaüzenet?
2013. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Reboot and Selected proper Boot device

or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key ://

2013. máj. 21. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Megsérült a fájlrendszer és nem tud bootolni róla.


Win7: [link]

2013. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de akármit dugok rá Id re semmit sem csinál kábelt is cseréltem :( mondjuk észre vettem hogy az alaplapon egy ic nagyon mozog jobban meg vizsgáltam és kivolt szakadva egy ilyen fajta : 6.3 és 1000 uf és arra gondoltam hogy nem-e ez lehet a hiba oka :S
2013. máj. 21. 21:32
 5/7 A kérdező kommentje:
meglestem ezt az oldalt amit linkeltél nekem . Meg nyitottam a Parancssort Bootrec.exe eddig minden oké :) de utána mit csináljak mert akármelyiket szeretném indítani pl: bootrec.exe /fixMBR és ezt írja : A rendszer nem találja a megadott elérési utat. :// és ezt mindegyikre csinálja :(( az ic-s gondod kijavìtottam.
2013. máj. 21. 22:54
 6/7 A kérdező kommentje:
tovább kutatgattam és rá találtam erre az oldalra. zoszko.hu/2012/07/15/windows-7-mbr-helyreallitas-11-lepesben/ itt mindent megcsináltam a leírtak alapján. és utána ugyan úgy nem bootol be semmit :/
2013. máj. 21. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg marad az újratelepítés. Adatmentés a "C"-ről - beteszed egy másik gépbe és lemented - majd install...
2013. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!