Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy kinai table pc-m...

Van egy kinai table pc-m gmailos bejelentkezést kért amit nem tudtunk ezért ujra tettem s a kijelzöt ha nyomom, ellenkező irányba csinálja az érintést, mit tegyek? Honnan töltssek le hozzá rom-ot?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinából...
2013. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te érted amit kérdezel amúgy?

Valamint azt sem értem miért kellett egy mûködõ tabletbe belenyúlni és elk#rni, ha láthatóan lövésed sincs róla...

Vidd be szervizbe, majd a tablet árának 2-3szorosáért megcsinálják...

2013. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akk te nem tudsz olvasni de leirom még1szer,van 1 kínaí Tablet pc,voltrajta egy Minta rajzolos feloldó kod,amit hugom elrontott sokszor és gmail-os bejelentkezést kért,amit természeeten nem tudtunk,így nem tudtunk beépni a tabletbe!Ezért kellet ujra teni,ami siekrült is,csak plha a bal sarokba a menüt nyomom meg akkor jobb oldalt lent reagál a tablet,Pont ellenkezöleg,Így érted?
2013. máj. 23. 11:56
 4/4 anonim válasza:

.... én értem, hogy mit mondol, de sajna rosszul, inkább rossz ROM lett visszatéve. Az előttem szólónak van némi igazsága, kínából jöhet a gyári ROM, mert ha nincs hivatalos gyári oldal, akkor annyi.... Már pedig ilyen kínai csodáknak nincs gyártói oldala. Szét kellene kapni és valami azonosítót kellene keresni rajta és így indulni neki a netnek ROM-ot bogarászni. Nehéz és kitartó feladat :( ezt azért mondom, mert ezt én is végig jártam, nem is találtam rá megfelelőt közel 90-et próbáltam :(

Az eredeti problémát (gmailos bejelentkezést) recoveryből tudtad volna megoldani egy két wipe és újra indul. Igaz minden adat elment volna róla (gyári alap) de használható lett volna. Késő bánat...

2013. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!