Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc-t vagy notebookot vegyek?...

Pc-t vagy notebookot vegyek? Melyiket érdemesebb és miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 14:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Előnyök, hátrányok?
2009. okt. 4. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Attólfügg, hogy neked mire kell...
2009. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
komoly játékokra pc, internetre, letöltésre notebook
2009. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

az előttem válaszolohoz, és a kérdezőhöz, vagy a PC, Notebook, Laptop teljesítményileg:

Notebook < Laptop < PC

{internezetés, mobilitás} {játékok, internetezés, mobilitás, jó kép megjelenés,elég gyors ahhoz képest hogy milyen kicsi} {unmobilitás, internet, játékok, kiváló kép megjelenítés, gyorsaság}


egy 120 ezres laptop és egy ugyan ennyibe kerülő PC(desktop) közül, én a PC-t választanám {gyorsabb, illetve már ezek [4 magosak-sokkal gyorsabbak-]!}

2009. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én notebookot használok.Acer aspire 5920G.Előnye kevesebb áramot fogyaszt,hordozható.A COD 4 elfut rajta!Tehát játékra is jó.Volt asztalim is és leginkább energiatakarékosság miatt vettem a notebookot,mert állandóan ment az asztali és sok lett a villanyszámla.Hátránya pl.lassabb,mint egy asztali olyan tekintetben,hogy kicsomagolásnál vagy másolásnál lassabb.Mégha drágább is mint egy asztali de szerintem behozza az árát az energia meg a praktikum.
2009. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű:laptop.
2009. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Laptop, meghalnék nélküle.
2009. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!