Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni hogyha elfelej...

Mit lehet tenni hogyha elfelejtetem a jelszót?

Figyelt kérdés
Win 7 alatt
2013. máj. 25. 20:58
 1/3 A kérdező kommentje:

vagy az segítene ha vissza lenne állítva a gép ?

Csak egy vendég fiók van :(

2013. máj. 25. 21:07
 2/3 anonim válasza:

ha megvan még a win7 telepítő cdje akkor azzal szerintem áttlehet állítani a jelszót


de énse tudom :)


meny be a legközelebbi informatikai boltba és kérdezd+ hogy vállalnak-e jelszótörést :D

2013. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 levis56 ***** válasza:
Ha betudsz lépni a vendégfiókkal a rendszerbe akkor,vezérlőpult-rendszer és biztonság-rendszer oldalon katt a beállítások módosítására,megjelenik a rendszer tulajdonságai,katt a speciális menüben a fehasználói profil,katt a beállítások katt a felhasználói profilok és a felhasználói fiókok módosítása oldalon megtudod változtatni a jelszavad,haígy nem megy próbáld meg csökkentett módban indítani a rendszert és végigjátszani a leírtakat.
2013. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!