Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus m2n-e alaplap kivetem a...

Asus m2n-e alaplap kivetem a procit hogy megtakarítsam utána vissza raktam és kéri az f1? pedig ki van kapcsolva a flopi és az idő meg a dátum is be van állítva az akkut is kivetem már akkor is kéri az f1 gombot proci van kiírva

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A proci hűtővel van valami. Akkor szokta kiírni ezt a hibát. Ellenőrizd le, hogy jó helyre dugtad-e a cpu ventilátort, vagy bedugtad-e egyáltalán. Ha minden rendben van, akkor a biosban valahol ki lehet kapcsolni ezt a hibaüzenetet, de nem emlékszem már hogy hol, 8 évvel ezelőtt volt ilyen alaplapom. :-)
2013. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!