Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek a tablettek kozul...

Szerintetek a tablettek kozul melyik marka es melyik modell a legjobb, es tovabba erdekel az Ipad mini-rol is a velemeny?

Figyelt kérdés
Tovabba az is erdekelne, hogy mivel mukodik egy tablett vagy az Ipad mini, es ha kulfoldre utazom megy-e rajta az internet .. nem igazan ertek hozza es nem tudom, hogy kartyaval mukodik mint a telefon? Koszonom elore is a valaszokat, bar kicsit eleg viccesen fogalmaztam!

2013. máj. 27. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány napja kaptam előfizetéshez Samsung Galaxy Tab2 7.0-t. Igen, úgy működik, mint az okostelefon, SIM kártya kell bele, de lehet vele netezni, fotózni. telefonálni, van benne wifi stb. amit csak akarsz, játékok is vannak. De van benne gyárilag Polaris Office is, vagyis Word és Excel, de androidos.
2013. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Roaminggal külföldön is működne.
2013. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iPad Mini nagyon jó. 4g-s mobilnettel a jelenlegi leggyorsabb. Nano sim kátya kell bele és Wifi-n is villámgyors a net bárhol a világon.
2013. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!