Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan játékot...

Tudnátok mondani olyan játékot PC-re, ami letudna foglalni, és nem a mostani divatjátékok közé tartozik?

Figyelt kérdés

Divatjáték alatt ezeket értem: Cod BO-k, Bf3, Assassin, GTA, stb...


Leginkább olyan érdekelne ami stratégiai, vagy, gondolkodós, esetleg háborús. Pl. Mint az Age of Empires 3. De már nem annyira gazdasági mint az Anno, és nem is olyan térképes mint a Civilization.


Végül lehetőleg új legyen, és minél látványosabb annál jobb... :D Tudom most az jut eszetekbe hogy milyen igényes kis ... vagyok.. :D


(Ha pedig ezt végig olvastátok, és semmi ötlet, na akkor jöhetnek az olyanok amikkel ti játszotok ...) :D:D


Előre is köszönöm! ;)



2013. máj. 27. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán. Olyat, ami új és látványos, az pont az a kategória, amit te divatjátéknak hívsz.


De tény, hogy vannak ilyen játékok :


Bioshock: Infinite

Metro 2033 Last Light


Nekem ezek jöttek be igazán, a kategóriából, amit te szeretnél. Jó történet, szép látvány világ, tökéletes megvalósítás.

2013. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

mount & blade warband (floris mod) [link]

de van több mód is.

ez egy nagyon jó játék,lényegében rpg,és azt teszel amit akarsz.lehetsz zsoldos,vagy hűbéres,vagy király,stb.

nagy csatákat lehet benne vívni,vár ostromot,vagy csak levadászni valakit,kereskedni,fejlődni,seregedet fejleszteni,lényegében egy fantasztikus középkori játék.

nézz utánna mert ez tuti be fog jönni!

2013. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Heroes of might and magic(főleg a 2,3,4)
2013. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm, Ezek közül csak a Metro-t probáltam, de akkor kiprobálom ezeket.. Ha vannak még ötletek, jöhetnek. :)
2013. máj. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!