Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretném megvásárolni a...

Szeretném megvásárolni a Battlefield 3-mat, melyiket lenne érdemes?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a sima alapjátékkal is nagy a játékélmény, vagy a Battlefield 3 Premium kelle?

Ha megveszem a prémium csomagot, ahhoz külön megkell vennem az alapjátékot is?

Kell valamiféle előfizetést fizetnem havonta, a multiplayer modhoz?

Ha tudja valaki, melyik oldalról lenne a leggazdaságosabban vásárolni?


Ezekre lennék kíváncsi, remélem tud valaki segíteni, előre is köszönöm.



2013. máj. 28. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A "Battlefield 3 Premium Edition"-t vedd meg.

Ez tartalmazza az alapjátékot és az összes kiegészítőt és nem sokkal drágább, mint csak az alapjáték.

Ha PC-n játszol nem kell semmilyen előfizetés (Xbox 360-on kell Gold tagságot venni).

A legolcsóbb helyet meg googlival 5 perc alatt te is megtalálod.

2013. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak én vagyok bamba, de a prémium csomagnál az alapjátékot nem hiszem hogy belerakják, vagy ha igen, az 12 ezer körül van. Nem tudnál linkelni egy olcsó félét véletlenül? Már nem tudom hogyan is keressem :D
2013. máj. 28. 15:43
 3/4 A kérdező kommentje:

pl. Ebben meg találom az alapot is és a DLC-ket is?

Ez például egy korrekt árkategória?

[link]

2013. máj. 28. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy csak én vagyok bamba, de a prémium csomagnál az alapjátékot nem hiszem hogy belerakják, vagy ha igen, az 12 ezer körül van. Nem tudnál linkelni egy olcsó félét véletlenül? Már nem tudom hogyan is keressem :D"

Létezik "Premium" és "Premium Edition", az előbbi csak kiegészítő, az utóbbi alapjáték+kiegészítő.

Nézd beírod Google-ba, hogy "Battlefield 3 Premium Edition", rögtön az első találat az árgép.hu, ahol össze vannak válogatva a legolcsóbb helyek, ebből kiválasztod azt, amelyik neked szimpatikus.

Mint írtam, ennél többet senki más sem tud tenni.

2013. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!