Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leptop képernyőjét mivel...

Leptop képernyőjét mivel tisztítsam?

Figyelt kérdés
Clin jó rá? vagy esetleg mivel? mert van ilyen törlő amit alapból adtak hozzá de még valami tisztítószer? Ti mit ajánlotok?
2013. máj. 28. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
én mikroszálas kendővel szoktam törölni. arra fújj egy kis clint, ne közvetlenül a monitorra.
2013. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Nagyobb szaküzletekben lehet kapni kifejezetten TFT és LCD képernyőkhöz való tisztítószert. Általában adnak hozzá mikroszálas tisztító kendőt is. Számtalan márka létezik, árban is jelentős különbségekkel (és gondolom minőségben is). Általában egyben megegyeznek: antisztatikus és alkoholmentes szinte mindegyik.

Nekem Victoria nevű van, időtlen-időkig elég, a minőségével meg vagyok elégedve...

A Clin-nel az a baj, hogy alkoholt tartalmaz, ami nem mindig tesz jót a műanyagoknak.

2013. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!