Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Pár adat a...

Mit csináljak? Pár adat a gépről : nvidia geforce gts 450 videó kártya egy 120gb ssd meg egy 200gb os samsung intel pentium dual-core 2.80 GHz 4giga ram és egy codegen 400w os

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne először is a gépem "circeg" az alap lap felöl hallom a proci fele ( meg állítóttam a hűtést hogy nem ér a hozzá valamihez de utánna is folytatta a hangot) főképpen akkor csinálja ha nagyon dolgozik . Másodszor a processzor hűtésével van valami probléma meg akad és utánna pörög az elején egyátalan nem működik. Harmadszor mondjuk játszok egy játékkal nem nagy gép igényű de leveszem a grafikát ne hogy be haljon a gép de van hogy le áll teljesen a gép és akár 1 napig nem kapcsol be ( erre olyan megoldást fejlesztettem ki hogy ki húzom a tápnak a dugóját és 5-10 másodperc múlve visza dugom, akkor el kezd világítani a hátulján azthiszem a net és akkor működik a gép ) egyre rosszab lesz a helyzet volt olyan is amikor teljesen meg adta magát a gép újra indítottam a fent említett módon és a windows össze omlott ne lehetett semmit se csinálni. Remélem tudtok nekem segíteni!

2013. máj. 28. 15:47
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Azt a hulladék Codegen tápot vágd a veszélyes hulladék tárolóba, és vegyél valami normálisat pl. FSP, Chieftec, stb. Mert különben rövid határidőn belül nem úszod meg ilyen olcsón.

Ez valószínűleg megoldja a problémáidat is.

A processzor ventilátor vezérlés meg függhet a BIOS beállításoktól, de persze a táphibával is összefüggésben lehet.

2013. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Veszel minimum egy FSP hexa 400at, addig ne csinálj semmit a géppel, és imádkozol hogy nem bäszta szét a lapodat az a szar táp. Ha a lapon van púpos kondi akkor meg az is csere érett.
2013. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! ma jön meg az új tápom aszem valami márkás lett most rendelve ha továbbra is folytatni fogja mit javasoltok ? és a circegés mitől lehet ??
2013. máj. 28. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a tápból jön valszeg.
2013. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemtom nagyon füleltem sztem a prociba baszhatott el vmit vagy nemtudom remélem igazad van
2013. máj. 28. 21:03
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Hát ha a proci sérült volna, már fagyna meg dobálná a kék halálokat mint az állat. A számítógép processzora az összes közül a legnehezebben meghibásodó alkatrész (feltéve ha nem tunningolják). Mi a szervizbe több olyat villám verte gépet láttunk, hogy szinte minden kipukkant benne, de a proci működőképes maradt. Éves szinten több száz gépet javítunk meg a kis boltunkba, de csak 2-3 proci hibás eset van, és ezek is feltételezésünk szerint tunning áldozatok.
2013. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem ezzel kicsit meg nyugtattál köszi :) hát majd ha bent lesz az új táp meg látjuk az volt e a baj de amugy dobott már be 1-2x kék halált de nem egy folytába és azóta nem is csinálta
2013. máj. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!