Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Átlagban kb mennyit kérhet a...

Átlagban kb mennyit kérhet a szerviz egy hibamegállapításért?

Figyelt kérdés
Állandóan kékhalál van a gépemen,általában játékoknál jelentkezik.Már majdnem minden létező módszert megpróbáltam,hogy kiderítsem mitől van,de sajnos nem tudok rájönni.Azon gondolkozom,hogy elviszem szervizbe és akkor az a biztos,gondolom az ottani szakemberek csak rájönnek a hibára.Ha csak azt kérem,hogy állapítsák meg a hiba okát és ha hardveres a hiba akkor ne cseréljenek alkatrészt,általában mennyiért szokták ezt vállalni?(tudom,hogy mindenhol más,de kb milyen árban mozoghat ez?)

2013. máj. 28. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

5-10e Ft/ora? De szerintem megprobalnak majd lehuzni. :(

Nekem memoria hiba (van olyan ellenorzo progi ami felderiti) es overclock-olt CPU miatt volt ilyen problemam eddig.

2013. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenhol más és más szokott lenni. Meg kell kérdezni az adott szaküzletben hogy mennyibe fog ez neked fájni. Lehet hogy 2-3 ezer, de lehet hogy 2-3 száz. Ha hardveres a hiba és cserélteted az üzletben, akkor nem kérnek el annyit mint általában. Mármint nekem kb 1.5 órát vizsgáltál meg babráltak vele míg kicserélték ezt meg azt, de csak fél órát vettek számításba mert ott vettem az alkatrészt.
2013. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem egy bevizsgálás párezer Ft, de vszeg nem kerül többe mint 5000. Ha meg is javíttatod, akkor az is lehet, hogy simán beszámítják a javíttatás költségébe.

Itt egy pl:

[link]

2013. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!