Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google+ volt a telefonomon,...

Google+ volt a telefonomon, és biztonsági mentést csinált a kameraképeimről automatikusan. Kitöröltem a biztonsági mentést mert nincs szükségem rá. Már nem is menti duplán, de van egy mappa, amit létrehozott, amibe mentett (Auto Backup). Törlés?

Figyelt kérdés

Ezt sehogy nem lehet törölni és a benne levő képeket sem?

Valaki nem tudja, hogy tudnám törölni ezeket a régi mentéseket? Ha a gépre csatlakoztatom az eszközt, akkor sem hozza be a mappát, úgy sem tudom. Segítsetek!


2013. máj. 30. 10:25
1 2
 1/12 veraa. válasza:
Sikerült már megoldanod a problémát? Nekem is ez a bajom, tudnál már segíteni?
2013. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szilard0214 válasza:
Szia nekem is ez a problémàm és azt szeretném tudni hogy hogy töröljem az outòmatikus mentés.???
2013. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
2013. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 androimi válasza:
köszike sikerült :)))
2013. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nálam is ez volt, már tök ideg voltam, de hála a 3. válaszolnak, sikerült! :) Köszönööm! :DD
2014. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 robagetekef válasza:

Sziasztok! Nekem olyan problémám van a backuppal, hogy ha már úgyis elmentett mindent, fotókat videókat akkor letörlöm a memória kártyából, hogy ne foglalja a helyet. A törlést követően a biztonsági mentésből is törlődött minden.

Írtam a Google-nak, de semmit sem reagáltak. Bosszantó a dolog, mert fontos emlékek megörökítése veszett el.

Hogyan lehetne visszaállítani?

2014. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha megcsinálom azt ami a videoban van,akkor többi képem is törlődik??? Mert azt nem szeretném :(
2014. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ha megcsinálod nem törli ki a saját képeidet csak a autobackup-ot! :)
2015. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is tudna valaki segíteni? Vagy a linket , leírást elküldené hogy hogy lehet ebből a mappából törölni a képeket? Köszönöm
2015. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igaza volt 8-as válaszolónak, nem törlődik a képek ami a telóban/tabban van, csak a autobackup-ot.

HÁLÁS VAGYOK KÖSZÖNÖM SZÉPEN a 3. válaszolónak!!!! :)

2015. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!