Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az operációs rendszer újratele...

Az operációs rendszer újratelepítése megoldhatja a játékokban fellépő FPS laggot, ha a konfigurációm jóval jobb mint a játékhoz szükséges, de ennek ellenére akadok?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy a GTA San Andreas multiban, a Multi Theft Auto multiplayerén játszva FPS laggot tapasztalok,minden háttérben futó alkalmazást (utorrent,stb) bezárok. A vírusírtót lefuttatását követő játék már élvezhetőbb,de csak kb 5-10 percig,utánna megint elkezdődik az akadás :( Lehetséges,hogy a szerveren levő túl sok objektum terheli le a gépemet,vagy mi lehet a probléma?


A játékhoz AJÁNLOTT rendszerkövetelmény:

Processzor órajel: 1500 Mhz

Memória: 384 MB

Video memória: 128 MB

Op. rendszer: -Windows 2000

-Windows XP


Videókártya: 128 MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers ("GeForce4" or better)

Processzor: Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP processor (or better)

Helyigény: 4700 MB



Nekem ilyen konfigurációm van: Intel Dual Core 2.8ghz, 2GB ram, ATI X1600 512mb, Windows XP Service Pack 3.

(Tudom a videókártyám elavult kissé,de számomra akkoris rejtély,hogyha az alapjátékot viszi,akkor multin miért akad a játék,a netem tökéletes,más internetes játékban nem laggol pl: WoW)


Válaszaitokat előre is hálásan köszönöm!



2013. máj. 30. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy butaság, de nem lehet az, hogy mondjuk amik jól mennek, azok pl. DirectX-esek és van hardver támogatásuk, ami laggol, az meg pl. OpenGL-es, és szoftveresen szimulálja?
2013. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!