Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Assassin futna ezen a...

Melyik Assassin futna ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Na szóval, én már nagyon régóta ki szeretném próbálni az Assassin's Creed nevű játékot. Annyi a baj, hogy internetkapcsolat kell hozzá, nekem pedig úgy van, hogy külön gép van játékra, és külön gép az internetre. Próbáltam fateromat meggyőzni, hogy legyen a 'játékos' gépen is net, de nagyon makacs, és mivel ő már nagyon régóta foglalkozik gépekkel, ért hozzájuk, nem fogom tudni meggyőzni. De abba beleegyezik, hogy az internetes gépre tegyek játékot. Melyik Assassin's Creed játék futna a következő gépigényű gépen?:

Op. Rendszer: Win7 Ultimate (32-bit)

Proci: Pentium dual-core CPU E5200 2,5 GHz

Ram: 2 giga

Direct X: 11-es verzió.

És még annyi kérdésem lenne, hogy van e olyan Assassin, ami offline módon is, tehát internet nélkül is játszható?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 30. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
gepigeny.hu
2013. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem hasonló konfiggal az assassins creed 3 megy
2013. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen a videokártya?
2013. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Assassin's Creed első részéhez csak a lemeznek kell a meghajtóban lennie, net nem kell. A 2-höz és a Brotherhood-hoz állandó net kell. A Revelations egy netes aktivációt kér, utána már játszható offline is. Az AC3-at még nem próbáltam, de szerintem az is végigjátszható egy aktivációt követően. De írd le a videokártya típusát, addig nem tudom, hogy elfutnak-e.
2013. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az 1. rész nem jó, az nincs Win 7-re, asszem. Hol lehet megnézni, hogy milyen videokártya van a gépbe? Mert néztem Everesttel, de ott seholsem találtam.
2013. máj. 30. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
A Windows eszközkezelőjében is megnézheted a típust. Start-> számítógépen jobb egér-> tulajdonságok, és ott van bal felül az eszközkezelő. Katt rá, majd a videokártyák résznél megnézed. Amúgy az Assassin's Creed 1 fut Win7-en, nemrég játszottam ki rajta.
2013. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor letöltöm az 1-et. A videokártya a következő:

Intel G41 Express Chipset.

2013. máj. 30. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Ettől tartottam...Ez egy integrált videokártya, tehát ezen nem fog futni még az 1 sem. Azt azonban mondhattad volna előbb, hogy nem megvenni szeretnéd, hanem letölteni. A kalózváltozatokhoz nem kell net, szóval teheted a "játékos" gépedre is. (Bár véleményem szerint az AC sorozat megéri a pénzét)
2013. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor azokat rakhatom a játékosra? Mert pénz az nincs ilyenekre, hogy vegyek... De én már egyszer leszedtem az AC III-t, és akkor az a Ubisoftos hülyeség ott volt. De akkor bármelyiket töltöm le, lehet, hogy lehetne simán offline-ba? Az nagyon jó lenne :D
2013. máj. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!