Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megvettem a Battlefield 3...

Megvettem a Battlefield 3 premium editiont, de csak a sima Bf3 megy és a BtK. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Gondolom nem telepítette fel, csak az egyik kieget. Próbáltam frissíteni origin keresztül, de azt írja napra kész. Honnan tudnám telepíteni a többit? vagy mi ilyenkor a teendő?

2013. máj. 30. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyártáshibás cd vidd vissza cseréltesd ki.
2013. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kiegészítőket külön kell megvenni asszem, a premiumba nincsenek benne ha jól tudom.
2013. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A prémiumba vannak benne a kiegek. Van Premium tagsági jelszóm is de azt még nem kérte, nem tudom hova is kéne írni azt. Egy másik kérdésnél láttam hogy frissíteni kell, de úgy se sikerül. Nem lehetne valahogy megoldani máshogy, hogy ne kelljen cserélgetni? Neten rendeltem, és nincs kedvem tökölni ilyenekkel.
2013. máj. 30. 21:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Akit esetleg érdekelne, a termékkulcs aktiválásnál a prémiumot kell beírni, és akkor engedi majd letölteni a kiegeket...
2013. máj. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!