Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok linket saját...

Hogyan tudok linket saját szöveggel beilleszteni?

Figyelt kérdés
Sok helyen találkoztam azzal, hogy utalás történik valamely oldalra, vagy egy képre, és a szövegben csupán pl. az ITT szó jelenik meg, kéken, aláhúzva, és klikkelhető, valahová vezet. Ezt hogy kell csinálni? Kösz.

2013. máj. 31. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
<a href="www.link.hu">ITT</a>
2013. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lépésről - lépésre? (minimál felhasználói szint:-((


Azért kösz!

2013. máj. 31. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Először lenyomod az Alt+Gr-t, majd hozzányomod az í-t. Ha megjelent a <, akkor felengeded őket. Utána beírod: a, és ütsz egy szóközt...

Komolyabban: mégis hova akarsz linket beírni?

2013. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

K: "El kell készítenem egy tanulmányt az kr.u. nyolcadik században élt Adi Shankara munkásságáról, amiben egységbe szervezte, összefoglalta az akkor már kb. négyezer éve létező Advaita filozófiát. Az abban foglaltak gyak. semmiben sem térnek el a "fejlett" nyugati egyházak ortodox hitvallásával, ti. például a keresztény kontempláció kérdése, amit cirka ezer éve "eltüntettek" az egyházak, mert annak gyakorlása, ahová elvezeti a gyakorlót, hatásában és eredményességében azonosságot mutat a keleten ismert és széles körben gyakorolt transzcendentális meditációs technikák hatásával. Ezt egyébként a "fejlett nyugat" a Beatles fiúknak köszönheti, már mint a hatvanas években ismét ismertté vált keleti kultúrkörben alkalmazott meditáció megismerését, mert Lennon volt talán az első híresség, aki megismerte, alkalmazta, és hirdette.. (ez valójában hosszútávon elvezeti a gyakorlót ahhoz a mély felismeréshez, hogy Ő és "amiből" származik, az nem kettő!! = advaita szanszkrit, "a" -fosztó, -tlan, tlen, "dvaita" = kettő. Tehát ennek a filozófiai fogalomnak a gyakorlati jelentése: nem kettős! És ami nem kettős, az az, hogy a Teremtő és a teremtett, az EGY! Vagy másképpen: "AZ". [link]

Szóval ezek helyett gondoltam, hát, hogy néz ez ki??

Ne ebbe nekem kb. annyi ellenőrizhető forrásmunkát kell beillesztenem, hogy az sok! Jegyzékben meg macerás lenne, folyton keresgélni elől vagy hátul?! Ezért gondoltam erre a megoldásra, de a számítástechnika távol áll, tőlem, mindíg csak annyitr tanulok meg, amennyit a működésem megkövetel. Akitől pedihlen tanulni szoktam a tárgyalt témakörben, külföldön tartózkodik. Netto ennyi, a segítséget pedig köszönöm szépen!


Üdv: *******"

Ne privátba, mert akkor esélytelen, hogy más tudjon segíteni!

Továbbra is marad a kérdés, hogy ezt hol szeretnéd felhasználni. Word / Writer doksiban, vagy egy weblapon, esetleg a Wikipédiára akarsz egy cikket csinálni?

2013. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Word dokumentumban szeretném használni.
2013. máj. 31. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Beírod. ITT Kijelölöd, majd Ctrl + K (Beszúrás / Hivatkozás) A Cím mezőbe beírod, ahova ugrani szeretnél, a Megjelenítendő szöveg pedig az ITT lesz.

Másik módszer: beilleszted a linket, jobb gombbal rákattolsz, majd Hivatkozás szerkesztése és a Megjelenítendő szöveg mezőt átírod.

2013. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!