Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha csatlakozok az xbox live...

Ha csatlakozok az xbox live hoz akkor utána ingyen tudok multizni a játékaimmal?

Figyelt kérdés
Mert sok helyen olvastam, hogy ha létre hoztál live fiókot utána még fizetni kell, hogy pl multizni tudj meg ilyenek.Akkor ez, hogy is van?

2013. máj. 31. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom magáért a live-ért kell fizetni, rendszeresen.

Ha kifizetted a tagságot, akkor játszhatsz amennyit akarsz, amíg le nem jár.

De a neten szerintem ezt is leírták már pár helyen.

2013. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 bandymnc ***** válasza:
Goldot kell venni, hónapra hétre akár napra és aztán tudsz játszani persze ha eredetik a játékaid
2013. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még fizetni kell azért, hogy multiz...Eddig sem szeretem az xboxot meg nem is értetem miért van mindenki odáig érte, de most már még úgysem értem.
2013. máj. 31. 19:53
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha az éves Live-ot visszaosztod,akkor napi 30Ft-ra jön ki a multi hú de sok mindjárt belehal az ember.
2013. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy belehalok ha nem az, hogy hülyeség...

Mert vegyem meg az xboxot hozzá játékot meg még a live aha..

Ezért jobb a gép mert veszel egy erős gépet az kitart jó sokáig meg veszel hozzá játékot vagy letöltöd oszt kész és még valamelyikkel akkor is lehet multizni ha nem eredeti.

És nem kell 3x fizetni

2013. máj. 31. 20:28
 6/18 anonim ***** válasza:

A Live esetében én 1-2gombnyomás,és már multizok is,nem kell szervereket keresgélni nincs laggolás.

A Live egy nagyon stabil rendszer pl.nekem csak 5mb/s netem van,és nem tapasztaltam laggot egyszer sem,sőt nem kellett játékos társakat sem keresgélni,mert tele van a Live velük.

2013. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én inkább keresgélek szervert :)

Lagolás meg még nekem nem nagyon volt gépen multiba és szerintem később sem lesz mivel nemrég gyorsabb netem lett így főleg nem.

2013. máj. 31. 21:01
 8/18 anonim ***** válasza:

Nos akkor számoljunk egy kicsit.XBOX 360 kincenttel 250GB-os verzióban kb 78 ezer FT újonnan.11 ezer FT egy évre a gold.Eddig 89 ezer.Tegyük fel megveszed egy éve alatt mondjuk 10 AAA játékot aminek van multiplayere, átlagos ezek 13-15 ezer FTért vannak.150 ezer FT.Ez összesen ha durván még egyéb játékot, költséget hozzá adok 250ezer FT.És akkor nézzük a PC-t.Ha szeretnél egy jó PC-t ami kitart 2évig, 1-1,5 évig maxon onnét már csak médium grafikán futnak a játékok.Minimum 300ezer egy jó monitorral, ami így egy középkategóriás gép.Nos, azért szerintem minden évben az ember nem vesz 10 AAA kategóriás játékot, például BF,COD stb.Ha PC-n multizni akarsz akkor min 1 év amire feltörik a játékot, például mind most a BO2, amire kijön a Ghosts talán feltörik.Azt vedd figyelembe, hogy az Xbox 360-t megveszed és min 7 évig kitart.Jó nem most, de ha kijön a Xbox One, az is ki fog tartani 7-8 évig.Ha most veszel Xbox 360-t, az még 4 évig játékkal lesz támogatva.

Ui:Bocs a zűrzavarért, csak ahogy jöttek a gondolatok úgy írtam.

2013. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és akkor még nem is beszéltem a szerver keresésről, laggolásról, főszerverrel leállásokról és a szenvedés, hogy működjön a tört multi.Persze a szerver leállás, keresés, laggolás eredetivel játékkal is megtörténhet, de azzal szinte a 0-val egyenlő.Persze Xbox-on ez sose fordul elő.
2013. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Te is itt sírsz, hogy drága a Live meg miért kell fizetni, aztán játékletöltésről beszélsz...

Nem fura ez egy kicsit? Pont ezért drágák a játékok meg ezért kell fizetni a live-ért mert a sok hozzád hasonló paraszt lopja a játékokat.

Ha nem tetszik ez a rendszer, nem kötelező XBoxot venni.

Vegyél PS3-at, vegyél Wii-t, vegyél PC-t.

Az meg, hogy boxot vettél de láma f*sz voltál utána nézni előtte, hogy hogyan is működik (kb 10 perc olvasás lett volna) az a te sarad...

2013. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!