Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűntek el a mappák?...

Miért tűntek el a mappák? Hogyan tudom vissza rakni?

Figyelt kérdés
Van egy pendrive-om 4gigás, van rajt 1 csomó mappa meg fájl, lényegtelen szerintem hogy mik, a problémám az hogy először normálisan ment rajta minden, de idővel valahogy (gondolom elállítódtam valamit) a mappák jobb alsó sarkában megjelent 1 nyíl, ami azt jelezte hogy ha kétszer rá kattoltam a mappára szóval simán megnyitottam, akkor ÚJ ablakban indította el azt (gondolom az elérési célja megváltozott), aztán megint valahogy sikerült elállítanom valamit és most ott tartok hogy a mappák eltűntek, rajta van a pendriv-on mert ugyanúgy 4giga foglalt, és a mappák nem lettek elrejtve mert be van állítva hogy lássam a rejtett mappákat, csupán valamiért nem jeleníti meg, ja és amúgy windows 7-em van és minden hol működik minden kivéve a pendrive-on

2013. jún. 2. 16:18
 1/3 spaceship ***** válasza:

nem valószínű hogy segít operácíós rendszer rejtett fáljainak elrejtését szüntesd meg

a lemezkezelő mit mutat? particiókat állítgattad?

2013. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, leirtam már fent hogy bevan kapcsolva hogy látom a rejtett mappákat, de ezek nem rejtettek, simán csak nemlátom öket, amugy cél elérésbe elérem öket, hát de nemtudom mind a 20mappának fejböl a nevét, kiprobáltam igy futtatás CMD-vel DIR parancsal, ottse látja a mappákat, viszont irja hogy: 0 mappa 2 gigabyte helyet foglal:D szóvla érdekes, nemlátja ottse a mappákat de azt látja hogy a mappák 2gigát foglalnak
2013. jún. 2. 23:33
 3/3 spaceship ***** válasza:

Én erre gondoltam: [link]

Ha ez nem jön be írd be a keresőbe ezt: * a keresés helyét állítsd a pendrivra elméletben ez listázza az összes filet a pendriveon

Ha ez se jön be nézd meg a lemezkezelőben(számítógép kezelésen belül találod) a pendrivon a particiókat.

Ha ez sem jön be rakj be egy ubuntu live CD-t és nézd meg hogy az mennyit lát a pendrive-ból

2013. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!