Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy egyik...

Miért lehet az, hogy egyik napról a másikra egy elég jó számitógépen Call of Duty 2-ben 250fpsről 30ra csökkent? Mindent próbáltam, újrainstalálltam, mindent kitöröltem de sehogysem jó. A cod4-et elinditottam azon ugyanugy meg a 250 fps.

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 19:12
 1/3 grieferpista válasza:
Lehet nem jó , esetleg használsz configot ? mert ha igen azis elronthatja . Esetleg valamit töltöttél le ? mert az lehet vírusos is . Ha igen töltsd le a nod32 , eset-et az kitakarítja a gépedet. Ha nem akkor vedd lejjeb a grafikát. Ha ez sem töltsd le egy másik helyről , lehetöleg iso formátumba. Ha nem jó , jelölj be skype :hunminecraftershafter1999 , xfire : minercod ,
2013. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használok semmilyen konfigot,összesen 6 éve cod2zök,3 éve ezzel a géppel.Soha nem volt semmilyen gondom vele,volt hogy letöltöttem dolgokat,de ment nem volt semmi gond.Most Péntek este még játszottam rajta,szombaton meg amikor felkapcsoltam már 30fpsem volt.Egy dolog lehet amire gondoltam,hogy (már rég,nem most) letöltöttem egy demo néző progit(Seismovision 3),és ahogy letöltöttem egy demot,jobbklikkel rámentem a Play Demora.Mivel gondoltam ez lehetett a gond teljesen kitöröltem mindenestül a programot de ugyanazt csinálta.Xfire-n felvettelek
2013. jún. 3. 19:10
 3/3 A kérdező kommentje:

"Ha ez sem töltsd le egy másik helyről , lehetöleg iso formátumba"


Ez alatt mit értettél,mit töltsek le ?

2013. jún. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!