Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP alatt hogyan...

Windows XP alatt hogyan változtatható meg a képek alapértelmezett mentési helye?

Figyelt kérdés

Alapból ha egy képet el szeretnék menteni, akkor a "képek" mappába kínálja fel a lehetőséget.


Mivel sokat scannelek és a bescannelt képeket nem a "képek" mappába kívánom menteni, meg szeretnék adni egy másik meghajtót, ahová alapból mentse a képeket.


Hol tudom ezt módosítani?



2013. jún. 2. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár én még sose szkenneltem, de gondolom az is egyfajta letöltés, így arra vonatkozóan a használt böngészőben kell lenni egy kijelölt letöltési helynek, ezt kell megváltoztatni.
2013. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem a rendszer dönti el, hanem maga a program. Tehát ha netalántán open source programról van szó, akkor átírod, egyébként meg felveszed a kapcsolatot a szerzővel, és megkéred, hogy változtasson. Persze csekély az esélye, hogy megteszi.


Ha nagyon akarsz buherálni, és értesz is a programozáshoz, akkor valahogy meghookold a GetOpenFileName függvényt, vagy annak azon megfelelőjét, amit éppen használ a program, és megváltoztatod magad. (Persze gondolom, hogy ha ez opció lenne, akkor a kérdés se merült volna fel...)

2013. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Böngésző nincs, ez a kép jelenik meg amikor menteni szeretném a fájlt:


[link]


Itt szeretném, ha nem a képek mappát kínálná fel. Nem jövök rá...

2013. jún. 2. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
A szkenner kezelő programjában (start menüben, asztali ikon), vagy annak a programnak a beállításainál kellene beállítani, amelyikből a szkennelést indítod.
2013. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már átbogarásztam, de nem találtam. Azért köszi a segítő szándékot mindenkinek!
2013. jún. 2. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebből tűnik, ez a használt op.rendszer sajátossága. Egyébként ott a lehetőség a mentési cím megváltoztatására (cím mellett kis háromszögre katt, legördülő listából választ), de gondolom te véglegesen szeretnéd módosítani)
2013. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Vistában (gondolom 7-ben és 8-ban is) már alapból oda menti, ahova előzőleg mentetted. Különben jól néznénk ki: a paint engem alapból a system32 mappába dobott be.
2015. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!