Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha törlöm magam a facebook-ról...

Ha törlöm magam a facebook-ról, azok a bejegyzések, amelyeket egy csoportban tettem közzé eltűnnek?

Figyelt kérdés
Mert az nem volna túl jó!

2013. jún. 2. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom megmaradnak. Csak a képed, és a neved helyett azt lesz hogy törölt felhasználó. (de nem 100%) Tehát megmaradnak a bejegyzéseid, kommentjeid, stb.
2013. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy törölt felhasználó, eltűnik minden.

De ez téged már nem kell, hogy érdekeljen.


Ha csak felfüggeszted magad, akkor van az, hogy a képed és a neved eltűnik, de a bejegyzések, illetve az üzeneteid megmaradnak.


A törléssel megy minden a levesbe.

2013. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

* Előző vagyok

De két hétig úgy viselkedik a törlés, mint a felfüggesztés, és meggondolhatod magad.

2013. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jól sejtettem. Csak felfüggesztésnél nem törlődik minden. Törlésnél ezek szerint igen.
2013. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!