Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Menyire baj ha csak 4gb...

Menyire baj ha csak 4gb szabad hely van a merevlemezen? 30gb os ide laptop merevlemezről van szó lassabb így a gép mintha kb 15gb lenne szabadon?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:
gyárilag 120gb os volt a gépben de csak ilyet tudtam szerezni újba gyorsan
2013. jún. 3. 22:13
 2/5 A kérdező kommentje:
a gépen win xp sp3 van
2013. jún. 3. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél több adat van a vinyón, annál lassan lesz. De ez a lassulás oly mértékben kicsi, hogy szinte esélytelen hogy észrevegyük.
2013. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 GB még nem gáz. 1-1,5 GB-nyi induló helynél szokott probléma lenni, mert az pillanatok alatt meg tudja enni a rendszer és olyankor szinte használhatatlan.
2013. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt mikor több hétig 60 vagy annál kevesebb mb-t volt a 250(242)gb-os vinyómon és semmit lassulást nem érzékeltem. Játékok terén se, programok terén se semmin. Ezt talán egy régebbi vinyón lehet érezni. Talán mint a tied ami 30 gb-os. Nem mai darab.
2013. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!