Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom szinkronizálni az...

Zsungi kérdése:

Nem tudom szinkronizálni az iphonomat az itunsal Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem a telefonon hanem a macbookomon tölltöttem le egy-két programot, de amikor szinkronizálni szeretném az iphonomat a gépemmel (itunes) az elkezdi a szinkronizálást (waiting to sync, backing up. ) de az új appeket nem szinkronizálja át az iphonra (4s) megnéztem és ugyenezt csinálja a zenékkel és a videókkal is (pedig ki van pipálva aminek ki kell. ) próbált deauthorizálás, authorizálást, újraindítást, kilépést belépést. Mit csináljak?

2013. jún. 4. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Hívd fel az Apple Supportot. Azért fizetsz dupla árat a gépért -- elvileg --, mert támogatás is jár mellé, vagy mi a fene.
2013. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó ötlet, de már megoldottam, az lehetett a gond hogy most frissült az itunes és mostmár csak azokat a programokat tudod szinkronizálni amit authorizáltál a gépen is, és én egy haverom ID jével töltöttem le egy játékot, azt kitöröltem, és máris tudta szinkronizálni
2013. jún. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!