Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom lassabb valamiért....

A laptopom lassabb valamiért. Miért lehet ez? Ötletek?

Figyelt kérdés

Ez a mostani laptopom: [link]


Igaz nem játékra használom, de múltkor felraktam az MW2-őt, és úgy is, hogy minden low-ra van állítva, amit lehet kikapcsoltam és 800x600-as felbontáson is 30 FPS alatt viszi legtöbbször, nem beszélve arról ha egy nyílt térre nézek, van hogy simán leesik 18 FPS alá.

Mi lassíthat így be egy laptopot és milyen megoldás lehet. (Újraformázás, stb.?)


Azért egy 200 ezres laptoptól elvárnám, hogy egy 2009-es játékot rendesebb minőségben futtasson!



2013. jún. 5. 15:05
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Szerintem nem kapcsolt át a GT555-re a rendszer, hanem az integrált Intel HD3000-et használta.

Nekem nincs ilyen gépem, de ez alapján meg fogod találni:

Asztalon jobbgomb -> nVidia vezérlőközpont -> 3D beállítások -> Program beállítások -> Válaszd ki azokat az .exe-ket amiket a GT555-el szeretnél használni, majd ezekhez állítsd be a nVidia processzort.

2013. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hlló, köszönöm a választ!

De a kiválasztható programok között nincs ott az MW2, csak a steam, de azt nem tudom egészben hozzáadni, abban csak mappák vannak...

2013. jún. 7. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen régi a laptop? Az op rendszered is lassú? Ha igen akkor meglátszik a laptopod használtsága és ha más nem akkor nézesd meg egy szakemberrel nekem ugy volt hogy volt egy 2008-as gépem akkor tettem fel rá a Crysis-t és semmi lagg ment 80FPS-sel de 2012-re már elkezdett lassú lenni és kiderült hogy az a baj hogy már melegszenek a gépembe a cuccok és ez lassított mindent!
2013. jún. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az OP rendszerrel nincs semmi gond, szépen fut. Amúgy a gép 2 éves.
2013. jún. 24. 12:49
 5/5 CspCsj ***** válasza:
Valahol a gépen biztosan ott az mw2.exe vagy ami indítja a játékot. Meg kell keresned és hozzáadnod, ahogy feljebb írtam.
2013. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!