Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-et szertném újratele...

Windows 7-et szertném újratelepíteni, hogyan kezdjek neki, ha az egész C meghajtót formatálni szeretném?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Berakod a lemezt, újraindítod a gépet, bebootolsz telepítővel. Végignyomkodod az elejét értelemszerűen, majd a mikor a partíciós részhez érsz, akkor kiválasztod azt a meghajtót, rányomsz az opciókra, majd a formázásra. Ha befejezte, akkor mész tovább.
2013. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így próbáltam, de nem láttam formázást. :(
2013. jún. 5. 15:50
 3/8 anonim válasza:
2013. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, haladó beállítás alatt volt. Ramentem, kiírta a figyelmeztetést, aztán semmi nem történt. :(
2013. jún. 5. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:

A lemezről bootoltál biztosan?

Milyen figyelmeztetést írt ki szó szerint?

2013. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, úgy néz ki jó lett.

Igen, lemezről bootoltam, olyan figyelmeztetést írt ki, hogy ha formázom eltűnik minden bla-bla-bla..

Furcsálltam, hogy a formázás ilyen gyors, de eltűnt a sok felesleg a c-ről, úgyhogy tutira jó lett!

Köszi!

2013. jún. 5. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyorsformázás bizony gyors, ahogy a neve is mutatja...
2013. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!